ONLINE BURZA stredných škôl 2022

www.idemnastrednu.sk

Milí žiaci.

Pozývame Vás a Vašich rodičov na podujatie ONLINE BURZA stredných škôl 2022, ktorú pre Vás zorganizoval Banskobystrický samosprávny kraj - Regionálne centrá kariéry.

Cieľom tejto burzy je Vám priblížiť možnosti štúdia na stredných školách v našom kraji.

Za osem dní sa Vám predstaví viac ako osemdesiat (80) stredných škôl, ktoré v našom kraji pôsobia.

Podujatie sa bude konať od 9.2.2022 do 18.2.2022, každý pracovný deň, v poobedňajších hodinách od 15:30 do 18:00 hod.

Ponúkne Vám ucelený prehľad stredných škôl v jednotlivých okresoch.

Stredné školy sa Vám predstavia svojimi prezentáciami podľa priloženého harmonogramu a v deň prezentácie budú LIVE pripojení aj zástupcova jednotlivých škôl, ktorým môžete položiť zvedavé otázky.

Bližší harmonogram podujatia nájdete v prílohe tohto e-mailu a na stránke www.idemnastrednu.sk

online BURZA Stredných Škôl

ŠTART: 09.02.2022 o 15:30