Okresné kolo mladších žiakov a mladších žiačok vo Futsale Detva 2018

V dňoch 10. - 11. 10. 2018 sa odohrali vzájomné zápasy okresného kola v malom futbale na ZŠ J.J. Thurzu v Detve.

Našu školu pod vedením Mgr. Jána Kubiša, PhD., reprezentovali:

Mladší žiaci: Gombala Filip 6.tr., Chromek Dávid 5.tr., Kret Adam 5.tr., Lutišan Alex 7.tr., Nosáľ Marek 6.tr., Olšiak Tomáš 7.tr., Šulek Martin 6.tr., Šulek Simeon 6tr., Andrej Poliak 6 tr.

Mladšie žiačky: Koristeková Lucia, 6 tr., Koristeková Bibiana 6 tr., Kretová Jana 6tr., Kretová Kristína 7.tr., Olšiaková Petra 5.tr., Segečová Sofia 5.tr., Šuleková Svetlana 5.tr., Václaviková Martina 6.tr.

Mladšie žiačky vybojovali vynikajúce 1. miesto a tým si zaistili postup na regionálne kolo, ktoré sa uskutoční vo Zvolene.

Dňa 19.10.2018 sa konalo v Športovej hale v Detve okresné kolo žiakov ZŠ vo Futsale.

Našu školu reprezentovali:
Baláž Ján , 8.tr.
Danko Radovan, 9.tr.
Gánovský Martin, 8.tr.
Chovan Jakub, 9.tr.
Kubiš Šimon, 9.tr.
Poliak Zdenko, 9.tr.
Sivok Michal, 8.tr.

Vo vzájomných zápasoch tímov základných škôl okresu Detva pod vedením Mgr. Jána Kubiša , PhD., vybojovali pekné 3.miesto

Gratulujeme!