Minifutbal dievčatá

Malý futbal mladších žiačok ZŠ - regionálne kolo Detva

Dňa 7. mája 2019 sa konalo regionálne kolo v malom futbale mladších žiačok ZŠ - Školský pohár Slovenskej sporiteľne na umelej tráve MFK v Detve.
Pod vedením Mgr. Jána Kubiša, PhD. našu školu ZŠ s MŠ Milana Kolibiara reprezentoval tím futbalistiek

Bajnoci Adela, 5. roč.
Gondášová Miriam, 5.roč.
Koristeková Lucia, 6.roč.
Kortišová Bibiana, 6. roč.
Kretová Jana, 6. roč.
Kretová Kristína, 8. roč.
Olšiaková Petra, 5. roč.
Segečová Sofia, 5. roč.
Šuleková Svetlana, 5. roč.
Václaviková Martina, 6. roč.

Darilo sa im veľmi dobre a vybojovali
1. miesto . Gratulujeme a želáme veľa úspechov na krajskom kole v Banskej Bystrici.

Malý futbal mladších žiačok ZŠ - Školský pohár Slovenskej sporiteľne - krajské kolo Banskobystrický kraj

Tím našich mladších futbalistiek po víťazstve v regionálnom kole v Detve, pokračoval v bojoch na krajskom kole v Banskej Bystrici, ktoré sa konalo dňa 16.5.2019 na ihrisku s umelou trávou v Tami Aréne.

Pod vedením Mgr. Jána Kubiša, PhD. bojovali veľmi obetavo a po prehre v penaltách nakoniec obsadili pekné
4. miesto.

Gratulejeme!

Okresné kolo minifutbal staršie žiacky Detva

Okresné kolo v malom futbale starších žiačok ZŠ - FUTBAL, cup

Dňa 24.5.2019 sa na ZŠ J.J. Thurzu v Detve, konalo okresné kolo v malom futbale starších žiačok ZŠ - FUTBAL, cup.

Našu školu reprezentovali:
Hazuchová Lucia, 9.roč.
Koristeková Lucia, 6.roč.
Kortišová Bibiana, 6.roč.
Kortišová Vanesa, 8.roč.
Kretová Jana, 6.roč.
Poliaková Lívia, 9.roč.
Šuleková Svetlana, 5.roć.
Václaviková Jana, 8.roč.

Po vzájomných zápasoch so súperkami ZŠ z okresu Detva naše žiačky vybojovali pekné 4. miesto.

Gratulujeme!